Domoszlai Bence: Próbálunk még fejlődni

Második Rally3-as futamán vett részt hétvégén a Domoszlai Bence – Müller Tamás páros a VFTS-el és egy igen biztató hatodik hellyel zártak a P12-ben! Bencét kérdeztük Lyukóbánya után.

Egyre gyakrabban látjuk a kék VFTS-t, mit tudhatunk meg az autóról, mikor került hozzád, miket fejlesztettél, mit tud jelenleg, milyen a Kormos Ádám féle motor?

2018 év végén vettük meg az autót, Vizelli Karcsitól. Ezután teljesen szét lett szedve és minden egyes porcikája át lett nézve. A motor és a futómű lett fejlesztve. Jelenleg 168 ló. A Kormos Ádám féle motor nekünk jól bevált, üzembiztos, igaz nem sok versenykilométer van benne de eddig hibátlanul működik.

Milyen eddigi tapasztalataid voltak a Rally3ből, illetve magáról a lyukói szakaszról a verseny előtt?

Nem sok tapasztalattal rendelkezek mivel ez életem második Rally3-as versenye. Semmiféle tapasztalatunk nem volt erről a szakaszról, teljesen új volt a pálya nekünk.

Mit tudhatunk meg a navigátorodról hogyan került melléd, mióta mentek együtt?

21 éve navigál engem, két éve nekem , mivel a navigátorom az édesapám. Együtt kezdtük el a versenyzést.

Óvatosan kezdtetek, de aztán folyamatosan gyorsultatok, tudatosan autóztál így?

Mivel a pálya számunkra teljesen ismeretlen volt ezért az első gyorst elspóroltuk, de próbáltunk felzárkózni a mezőnyhöz ami szerintünk elég jól sikerült.

Volt-e bármi gond, technikai problémátok megforgás, akció vagy sima volt a verseny?

Nem volt hál istennek semmilyen technikai problémánk, a verseny zökkenőmentes volt.

Hatodik helyen zártatok a P12-ben ami igen jónak számít, és azért hat gyors alatt csupán három másodpercet kapni egy Jobbágy Krisztiántól biztató eredmény! Te hogy látod?

Mi is biztatónak gondoljuk ezt az eredményt és próbálunk még fejlődni.

Hol látunk titeket legközelebb, illetve mik a tervek még az idei évre, és hosszú távra jövőre?

Legközelebb Geresdlakon szeretnénk indulni, később Nyíregyházán és a Szilveszter Rallyn. Hosszútávon pedig szeretnénk végig tolni egy teljes Rally3-as szezont.

Kiknek szeretnéd megköszönni a segítséget?

Elsősorban a PSZA-s fiúknak, Kormos Ádinak és a családomnak.

Mit üzensz a lelkes hazai rally szurkoló társadalomnak akiket nem állít meg semmi hogy ott legyenek a pálya szélén?

Kitartást és köszönjük, hogy támogatnak minket a pálya széléről.

Mi is köszönjük és sok sikert kívánunk akkor nektek a Geresdlaki versenyre!