Már közel 60 nevező a pünkösdi Metal Race-re!



Lezárult az előnevezés, és remek mezőnnyel, közel 45 Ladás nevezéssel folytatódik a Ladaracing és a RabócsiRing közös bajnoksága a Metal Race körverseny! Természetesen ha valaki még csatlakozna a helyszínen is lesz nevezési lehetőség!

Metal Race Bajnokság II. Forduló 2022.06.06. Pünkösd hétfő, Máriapócs, RabócsiRing

Ha még nem neveztél és kíváncsi vagy a versenykiírásra és a további részletekre, ide kattintva találod a részleteket.

Az első forduló eredményeit itt, a bajnokság állását pedig itt találjátok!

A KEDVEZMÉNYES ELŐNEVEZÉS VÉGET ÉRT, DE HELYSZÍNI NEVEZÉSRE TOVÁBBRA IS LESZ LEHETŐSÉG!

Beérkezett előnevezések:

1 Pallai Levente LADA “A”
2 Stekler István LADA “A”
3 Papp Ádám LADA “A”
4 Domoszlai Bence LADA “A”
5 Pallai Levente LADA “H”
6 Borbély Mihály LADA “H”
7 Szoka Péter LADA “H”
8 Takács Donát LADA “H”
9 Kucsmár József LADA “H”
10 Brilló Gábor LADA “H”
11 Borbély Mihály LADA “H+”
12 Csapó attila LADA “H+”
13 Reiman Krisztián LADA “H+”
14 Lippai Zsolt LADA “H+”
15 Ecsy LADA “H+”
16 Vonza Tibor LADA “H+”
17 Nyikos Gábor LADA “H+”
18 Nyikos Ferenc LADA “H+”
19 Szalánczi László “SZALA” LADA “H+”
20 Urszuly Péter LADA “N”
21 Macsuga György LADA “N”
22 Mányák Roland LADA “N”
23 Marozsán Misi LADA “N”
24 Oláh Sándor LADA “N”
25 Buszlai Tibor LADA “N”
26 Juhász Csaba LADA “N”
27 Bánki Szabolcs LADA “N”
28 Hudák Botond Attila LADA “N”
29 Vincze Dániel LADA “SHOW”
30 Lang Arnold LADA “SHOW”
31 Kovács Ernő LADA “SHOW”
32 Csapó Roland LADA “SHOW”
33 Prokop Márton LADA “SHOW”
34 Lippai Tamás LADA “SHOW”
35 Dán László LADA “SHOW”
36 Szoka Péter LADA “SHOW”
37 Mányik Janó LADA “SHOW”
38 Kiss Balázs (Vadmagyar) LADA “SHOW”
39 Lakatos Mihály LADA “SHOW”
40 ifj Lakatos Mihály. LADA “SHOW”
41 Stelbaczki Tamás LADA “SHOW”
42 Göböly Viktor LADA “SHOW”
43 Tóth Mihály LADA “SHOW”
44 Gyarmati Péter LADA “SHOW”
45 Gajdos Gábor LADA “SHOW”
46 Reiman zoltán RALLYCROSS Divízió I. -1600 cm3
47 Gergely József RALLYCROSS Divízió II. -2000 cm3
48 Dušan RALLYCROSS Divízió II. -2000 cm3
49 Juhász Balázs RR2 +1600cc
50 Nagy Tamás RRS2 +1600cc
51 Szécsi Gergő RRS2 +1600cc
52 Halász Tibor RRS2 +1600cc
53 Ráczempek Lajos RRS2 +1600cc
54 Szőllősi Tamás RRS3 +2000cc
55 Toth zoltan RRS3 +2000cc
56 Petró László RRS3 +2000cc
57 Magyar András RRS3 +2000cc
58 Móré Tibor RRS3 +2000cc
59 Zöld Tamás LADA “SHOW”
60 Török László Zsolt RALLYCROSS Divízió II. -2000 cm3

07:00                 Depónyitás, érkezés

07:00-08:30       Adminisztráció és gépátvétel

08:30                 Versenyzői eligazítás

09:00-09:15       Rallycross szabadedzés I.

09:15-09:30       Rallycross szabadedzés II.

09:30-10:30       Körverseny I.  

10:30-11:00       Rallycross előfutam I.

11:00-12:00       Körverseny II.

12:00-12:30       Ebédidő

12:30-13:00       Rallycross előfutam II.

13:00-14:00       Körverseny III.

14:00-14:30       Rallycross előfutam III.

14:30-15:30       Körverseny edzés

15:30-16:00       Rallycross döntők

16:15                 Díjátadó